Pivní liga hospod města Kolína
absolutní výsledky
poř. tým záp. V R P skóre body
1.SPA 199433023836561409 : 546740
2.FC Na Veltrubské35621544971110 : 661689
3.Naivní FC357191341321208 : 823605
4.Pavlíčkovi356183441291009 : 764581
5.TGM357174441391070 : 1016566
6.FC Vodvárkovi33015641133873 : 831494
7.FC Taverna Kolín 091961191166879 : 582358
8.Fenerbahce Vagón2321043494599 : 495346
9.Dymokurská3069634176643 : 954317
10.FC Plavečák206971495701 : 769300
11.Tatra2749130153572 : 858300
12.PFK Česká Koruna2108125104418 : 470268
13.1. FC Barborka2106821121401 : 720220
14.Cafe & Bar Monet1825222108393 : 646178
15.FC Real Kolín138481377410 : 603152
16.Pechovi8236640192 : 173114
17.FC Obecní Veltruby1843315136366 : 805104
18.PFK Plavečák5831720125 : 100100
19.HERO Team7630640227 : 25696
20.Depo Kolín106261169200 : 35389
21.TPCA Wheels5821928108 : 14772
22.U Jána8219657167 : 29563
23.Cadillac30732032 : 9124
24.Bistro Zálabí5410242104 : 27617
relativní úspěšnost týmů
poř. tým záp. V R P body/záp. úspěš.
1.SPA 199433023836562.2474.75%
2.FC Na Veltrubské35621544971.9464.51%
3.FC Taverna Kolín 0919611911661.8360.88%
4.PFK Plavečák58317201.7257.47%
5.Naivní FC357191341321.6956.49%
6.Pavlíčkovi356183441291.6354.4%
7.TGM357174441391.5952.85%
8.FC Vodvárkovi330156411331.549.9%
9.Fenerbahce Vagón23210434941.4949.71%
10.FC Plavečák2069714951.4648.54%
11.Pechovi82366401.3946.34%
12.PFK Česká Koruna21081251041.2842.54%
13.HERO Team76306401.2642.11%
14.TPCA Wheels58219281.2441.38%
15.FC Real Kolín1384813771.136.71%
16.Tatra27491301531.0936.5%
17.1. FC Barborka21068211211.0534.92%
18.Dymokurská30696341761.0434.53%
19.Cafe & Bar Monet18252221080.9832.6%
20.Depo Kolín1062611690.8427.99%
21.Cadillac3073200.826.67%
22.U Jána82196570.7725.61%
23.FC Obecní Veltruby18433151360.5718.84%
24.Bistro Zálabí54102420.3110.49%
nejbližší zápasy
Momentálně nejsou žádné zápasy se známým datem a časem konání.
aktuální tabulka
1.VOD841 : 822
2.TGM930 : 2618
3.TAT828 : 1612
4.PAV820 : 2111
5.NAI924 : 427
6.PLA1020 : 506
aktuální kolo
PLA : TGM
0 : 5
NAI : VOD
- : -
TAT : PAV
- : -
příští kolo
TAT : PLA
NAI : PAV
TGM : VOD
nejlepší střelci
13Navrátil, J. (VOD)
10Čubr, K. (TGM)
10Humpolák, K. (VOD)
10Formánek, R. (VOD)
8Fedor, L. (PLA)
8Bondari, V. (TAT)

© Petr Černý 2005-2018, design templateshunt.com | mobilní verze